Nabór

Nabór do Redakcji
FIFASite.pl

Redakcja FIFASite.pl poszukuje sztabu!
Jednym z nich możesz być właśnie Ty!


Nasz serwis potrzebuje odpowiednio zaangażowanego sztabu, by stworzyć z naszej strony potęgę jako serwis gier FIFA. Poszukujemy osób, które nadadzą stronie charakteru, najlepiej młodych ale z mózgiem i włączonym myśleniem. Wymagamy tego dla obu rang – kreatywności i umiejętności współpracy. To jest dla nas najważniejsze. A czego więcej?


Newsman – zadania
Zadaniem newsmana byłoby oczywiście pisanie krótkich informacji ze świata FIFA na stronę główną. Trudne? Nic prostszego! Wystarczy, że spełnisz poniższe wymagania.
Newsman – wymagania
Oczekujemy od newsmana aby był on dojrzały, potrafił myśleć i był kreatywny. Bardzo ważna jest też umiejętność współpracy, dobra ortografia i interpunkcja. Poświęcanie na stronę/forum minimum kilku godzin mile widziane.


Patchmaker – zadania
Patchmaker ma za zadanie wykonywać dodatki w swoim warsztacie, ważna jest tu regularność wstawianych dodatków. Osoba z tą rangą ma również pomagać przy tworzeniu patchów.
Patchmaker – wymagania
Chcemy, aby patchmaker okazał się nie mniejszą dojrzałością jak newsman. Współpraca w tej roli jest bardzo ważna, także jej umiejętność jest konieczna. Najważniejsze jest to, żeby wykonywać dodatki na najwyższym poziomie 🙂


Co zyskuję? Odpowiedź jest prosta!
Otrzymujesz porady i pomoc od doświadczonych członków tych grup, rozmawiasz w świetnej atmosferze naszej skromnej redakcji. Bywa śmiesznie, także niczego nie pożałujesz. Otrzymujesz dodatkowo rangę na forum, dostęp do kanałów redakcyjnych na discordzie oraz działu redakcyjnego na forum. Możliwe też, że dostaniesz swoją własną skrzynkę mailową twojanazwa@fifasite.pl 🙂

 

[NEWSMAN]

[PATCHMAKER]