ULNC Turniej Haxball

 


 

Tym razem odejdźmy nieco od FIFY i spróbujmy swoich sił w turnieju organizowanym przez FIFASITE.PL, ULNC Community i ich partnerów. 

8.11.2020 od godziny 19:00 będzie odbywać się turniej 1vs1 w systemie rozgrywek BO3. Chętni mogą zapisać się do turnieju od dnia publikacji tego ogłoszenia i będą mogli to zrobić przez poniższy formularz: http://bit.ly/37PL0ds Wszystkie rozgrywki będą rozgrywane na następujących zasadach:
– System rozgrywek BO3
– Mecze po 3 minuty lub do 5 goli dla jednego z graczy
– Mapa classic
– Podczas rozgrywek obowiązuje zachowanie kultury i okazywanie sportowej postawy
– Ogłoszenie obecności na dwie godziny przed startem wydarzenia na odpowiednim kanale na serwerze discord ULNCommunity

Nagrody: Główną nagrodą w turnieju będzie kod podarunkowy do sklepu Empik, lub Allegro na kwotę 50PLN, Przewidziane są również pomniejsze nagrody dla miejsca 2 i 3.

Transmisja na żywo: Podczas wydarzenia będzie trwała transmisja na żywo na kanale Lano, gdzie wraz z kapifili będą prowadzili na żywo prowadzili komentarz z tego wydarzenia.

Podczas wydarzenia przewidziany jest giveaway dla osób subskrybujących, oraz będących na streamie, co będzie w giveaway’u? To już niespodzianka.

Śpieszcie się zapisać, bo miejsc jest tylko 32! Wydarzenie trwać może około 2-3 godzin, w zależności od tego, ile czasu pochłoną mecze.

Dodaj komentarz